


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Zásuvkové skrinky
- Dielenská 10 zásuvková skrinka VA010 - 100 x 105 x 58,5 cm
Dielenská 10 zásuvková skrinka VA010 - 100 x 105 x 58,5 cm

- Kompletné špecifikácie
Dielenská 10 zásuvková skrinka VA010 - 100 x 105 x 58,5 cm3 dni1 244,76 €/ ks1 012 € bez DPH
Dielenská zásuvková skrinka, výbava: 10 zásuviek / 7 ks 903 x 435 x 75 mm, 3 ks 903 x 435 x 125 mm, nosnosť zásuvky 75 kg, uloženie na 100% výsuvných guličkových lištách, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 ks kľúčov. Systém zásuviek je vybavený bezpečnostnou poistkou umožňujúcou otváranie len jednej zásuvky. Vrchná plocha skrinky má hladký povrch so zaoblenými hranami. Každá zásuvka sa môže vybaviť systémom deličov a odkladacích boxov, informácie o možnostiach a cene na vyžiadanie. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Šírka (mm): | 1000 |
| Výška (mm): | 1051 |
| Hĺbka (mm): | 585 |
| Konštrukcia: | zváraný korpus, oceľový plech |
| Výbava: | 10 zásuviek |
| Uzamykanie: | centrálme uzamykanie, cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Nosnosť zásuvky: | 75 kg |
| Formát zásuviek: | 7 ks 903 x 435 x 75 mm, 3 ks 903 x 435 x 125 mm |
| Podnož skrinky: | integrovaný kovový rám |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 135 kg |








