Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Zásuvkové skrinky
- Dielenská 12 zásuvková skrinka ER012 - 59 x 111 x 63 cm
Dielenská 12 zásuvková skrinka ER012 - 59 x 111 x 63 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar2
Dielenská 12 zásuvková skrinka ER012 - 59 x 111 x 63 cm3 dni602,70 €/ ks490 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kovová dielenská 12 zásuvková skrinka pre odkladanie náradia, výbava: 12 ks zásuviek 495 x 570 x 63 mm so 100% výsuvom na guličkových lištách, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 ks kľúče. kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Skrinka je dodávaná zmontovaná.
| Šírka (mm): | 590 |
| Výška (mm): | 1110 |
| Hĺbka (mm): | 630 |
| Konštrukcia skrinky: | zváraný korpus - oceľ. plech |
| Vybavenie pracovnej plochy: | obvodový kovový lem a ryhovaná gumová podložka |
| Výbava: | 12 zásuviek |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, centrálme, 2 ks kľúčov |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Formát zásuviek: | 12 ks 495 x 570 x 63 mm, 3 ks 495 x 570 x 145 mm |
| Podnož skrinky: | oceľový rám |
| Farba: | RAL: 7016/3000, 7035/5015 |
| Hmotnosť: | 92 kg |
Tovar zaradený v kategóriách








