


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné stoly s nadstavbou
- Dielenský pracovný stôl s kontajnerom PSM002 - 119 x 60 x 85 cm
Dielenský pracovný stôl s kontajnerom PSM002 - 119 x 60 x 85 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Dielenský pracovný stôl s kontajnerom PSM002 - 119 x 60 x 85 cm3 dni551,04 €/ ks448 € bez DPH
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava stola: 1 x skrinka s dvierkami 2 police, uzamykanie cylindrickou zámkou, výbava kontajnera: mobilný 4-zásuvkový kontajner, zásuvka 3 ks 435 x 524 x 90 mm, 1 ks 435 x 524 x 168 mm, kontajner je vybavený 100 mm pogumovanými kolieskami: 2 x otočné s brzdou, 2 x pevné, konštrukcia stola: zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 38 mm, jadro dosky z lepeného smrekového dreva s obojstranným dyhovaním bukovou preglejkou, pracovná doska je zapustená do obvodového kovového ochranného rámu. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný, v štandardne sa dodáva s pevnými plastovými pätkami, za príplatok je možné nohy stola vybaviť nastaviteľnými závitovými pätkami (nosnosť nastaviteľnej pätky pre jednu nohu stola je 100 kg).
| Šírka (mm): | stôl 1190 mm / kontajner 530 mm |
| Výška (mm): | stôl 850 mm / kontajner 775 mm |
| Hĺbka (mm): | stôl 600 mm / kontajner 590 mm |
| Konštrukcia stola: | oceľové profily 40 x 40 x 1,5 mm |
| Pracovná doska: | hr.: 38 mm / jadro dosky - lepené smrekové drevo, vrchné a spodné dýhovanie - buková preglejka |
| Výbava: | 1 x skrinka s dverami, 2 ks poličiek, 4-zásuvkový mobilný kontajner |
| Formát zásuviek: | 3 ks 435 x 524 x 90 mm, 1 ks 435 x 524 x 168 mm |
| Uzamykanie: | stôl / cylindrická zámka, kontajner / centrálne uzamykanie, 2 ks kľúčov |
| Nosnosť police/zásuvky: | 40 kg |
| Farba: | RAL: 5015/7001 |
| Voliteľné za príplatok: | nastaviteľné pätky |
| Hmotnosť: | 90 kg |


















