


- Úvod
- ZDRAVOTNÍCTVO
- Nábytok - stoly a skrine
- Dvojdverová skriňa MB502 - 178 x 80 x 47 cm
Dvojdverová skriňa MB502 - 178 x 80 x 47 cm
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
Dvojdverová skriňa MB502 - 178 x 80 x 47 cm3 dni289,05 €/ ks235 € bez DPH
Kancelárska skriňa dvojdverová so štyrmi policami, výškové nastavenie police umožňuje vytvorenie piatich odkladacích modulov 5M (odkladací modul 1M = manipulačný priestor medzi dvoma policami vhodný pre vloženie štandardného kancelárskeho zakladača), skriňa vo vyhotovení: uzatvorená policová časť 5M s dvojkrídlovými dverami, výbava: 4 police hr. 18 mm plošná nosnosť 30 kg (platí pre rovnomerne rozložené zaťaženie), dvere s otváraním v uhle 110°, dve kovové štandardné madlá, vyhotovenie zadnej steny skrine je z 8 mm LTD dosky s obojstrannou povrchovou úpravou dyhovaním, čo umožňuje umiestniť alebo otočiť skriňu aj z jej zadnej časti do priestoru a použiť tak napr. ako oddeľovaciu stenu v kancelárskej miestnosti. Výšková rektifikácia na nožičkách umožňuje vyrovnanie drobných nerovností na podlahe v rozsahu 0-15 mm.
| Výška (mm): | 1780 |
| Širka (mm): | 800 |
| Hĺbka (mm): | 470 |
| Police: | LTD doska hr. 18 mm, nastaviteľný raster 30 mm, nosnosť 30 kg/plošné zaťaženie |
| Korpus skrine: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 1 mm |
| Výšková rektifikácia: | aretačné skrutky - rozsah 15 mm |
| Dvere skrine: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 2 mm |
| Otváranie dverí: | uhol 110° |
| Chrbát skrine: | LTD doska hr. 8 mm |
| Úchyty: | kovové |
| Farba lamina: | biela |
| Uzamykanie: | voliteľná príplatková výbava |





