


- Úvod
- SKLAD a PREVÁDZKA
- Garážové vybavenie
- Garážová skriňa GAR001 - 220 x 240 x 80 cm
Garážová skriňa GAR001 - 220 x 240 x 80 cm
- NOVINKA

- Kompletné špecifikácie
Garážová skriňa GAR001 - 220 x 240 x 80 cm7 dní1 457,55 €/ ks1 185 € bez DPH
Špeciálna kovová garážová skriňa určená na vybavenie garážového stojiska v spoločných garážových priestoroch obytných domov alebo pre podzemné garáže v administratívnych budovách. Rozmery konštrukcie umožňujú položiť skriňu na bežné kolmé stojisko pre osobné automobily (normovaná šírka kolmého garážového stojiska podľa vykonávacieho predpisu STN 73 6058 z roku 1987 upraveného zmenou z roku 2011 je 2400 mm). Pri bežnom používaní skrine na kolmom stojisku sa môže predná časť automobilu zasunúť do otvoreného priestoru medzi bočné podnože skrine. Vnútorná výbava: 6 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, nosnosť police 80 kg. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, podnož z oceľových profilov 50 x 30 x 2 mm, vystužená konštrukcia dverí s vonkajšími závesmi, otočná cylindrická zámkas kľučkou, dvojbodové uzamykanie, 2 ks kľúčov. Skriňa je vybavená kotviacimi otvormi na pevné uchytenie k podlahe. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva v demonte.
| Konštrukcia: | zváraný korpus, oceľový plech |
| Výška (mm): | 2200 |
| Šírka (mm): | 2400 |
| Hĺbka (mm): | 800 |
| Výstuha dverí: | áno, vonkajšie závesy |
| Podnož skrine: | oceľový rám 50 x 30 x 2 mm |
| Vnútorná výbava: | 6 políc |
| Nosnosť police: | 80 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka s kľučkou - dvojbodové uzamykanie |
| Nastavenie police: | raster 25 mm |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 194 kg |









