


- Úvod
- ZDRAVOTNÍCTVO
- Laboratórne stolíky a vozíky
- Inštrumentárny mobilný stolík LT005 - 60 x 40 x 92 cm
Inštrumentárny mobilný stolík LT005 - 60 x 40 x 92 cm

- Kompletné špecifikácie
Inštrumentárny mobilný stolík LT005 - 60 x 40 x 92 cmskladom159,90 €/ ks130 € bez DPH
Mobilný inštrumentárny stolík s nastaviteľnou výškou pracovnej plochy pre lekárske a laboratórne pracoviská. Odkladacia pracovná plocha 600 x 400 mm má zvýšený okraj, nastavenie výšky v rozsahu 920-1380 mm, rámová konštrukcia vyrobená z ocelových profilov, pracovná doska z oceľového plechu, pogumované kolieska 2 x otočné s brzdou, 1 x otočné, gumová vrstva nezanecháva stopy na podlahe, maximálne zaťaženie 10 kg. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL.
| Konštrukcia: | rámová konštrukcia z oceľových profilov, pracovná doska z oceľového plechu |
| Výška (mm): | 920 - 1380 |
| Šírka (mm): | 400 |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Pracovná plocha: | 600 x 400 mm / zvýšené okraje |
| Nosnosť stolíka: | 10 kg |
| Kolieska: | pogumované / 1 x otočné, 2 x otočné s brzdou, guma nezanecháva stopy na podlahe |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL |
| Hmotnosť: | 9 kg |




