


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Sedačky a sedáky
- Kancelárska sedačka OPERA 2
Kancelárska sedačka OPERA 2

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska sedačka OPERA 23 dni617,46 €/ ks502 € bez DPH
Dvojmiestny sedačkový modul s bočnými podrúčkami - nosnosť 120 kg / 1 miesto. Veľmi pevná nosná drevená konštrukcia modulu, výplň čalúnenia je z expandovanej polyuretánovej peny, vrchný poťah podľa výberu z veľmi odolnej látky, koženky alebo z pravej kože. Voliteľné nožičky: štandardne sa sedačka dodáva na drevených nožičkách, lakovanie v odtieni tmavý orech, za príplatok je možné objednať kovové nožičky, brúsená / kartáčovaná nerez, profil 60 x 60 mm.
Poznámka pre výber koženkového poťahu: * látka s týmto označením je na vyžiadanie, pred zadaním objednávky sa informujte o aktuálnej dostupnosti vybranej farby.
| Poťah: | látka, koženka (* niektoré farby koženky sú na vyžiadanie), pravá koža |
| Nožičky štandardné: | drevené / lakovanie v odtieni orech tmavý |
| Nožičky príplatkové: | kovové / povrchová úprava kartáčovaná nerez, profil 60 x 60 mm |
| Nosnosť: | 120 kg / 1 miesto |
| Špecifikácia: | dvojmiestna sedačka s obojstrannými podrúčkami |
| Výška (cm): | 77 |
| Šírka (cm): | 139 |
| Hĺbka (cm): | 84 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 54 |
| Šírka sedadla (cm): | 122 |
| Výška sedadla (cm): | 41 |
| Hmotnosť: | 45 kg |









