


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky KLASIK
- Kancelárska stolička DIANA
Kancelárska stolička DIANA

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Kancelárska stolička DIANAskladom105,78 €/ ks86 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 45-58 cm, nosnosť 120 kg. Kancelárska stolička s čalúneným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľné operadlo, plastový čierny podstavec a univerzálne plastové kolieska.
Príplatkové vybavenie: podrúčky pevné alebo výškovo nastaviteľné, pogumované kolieska.
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
asynchrónna - samostatne (nezávislé) nastavenie sklonu pre sedadlo, nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°
*Model stoličky je vyobrazený v najvyššej voliteľnej výbave.
| Mechanika: | voliteľné možnosti - kĺbová /asynchrónna |
| Podrúčky: | voliteľné možnosti - bez výškového nastavenia / výškovo nastaviteľné s polohovaním opierky |
| Poťah: | látka, koženka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny 600 mm |
| Typ kolieska/klzáky: | univerzálne 50 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | áno / ovládanie podľa zvoleného typu mechaniky |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Výška (cm): | 95-115 |
| Šírka (cm): | 58 |
| Hĺbka (cm): | 60 |
| Šírka sedadla (cm): | 47 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 45 |
| Výška sedadla (cm): | 45-58 |
| Hmotnosť: | 11 kg |












