


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky STUDIO
- Kancelárska stolička KENT EX
Kancelárska stolička KENT EX

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar8
Kancelárska stolička KENT EXskladom371,46 €/ ks302 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 46-57 cm, nosnosť 160 kg. Kancelárska stolička s obojstranne čalúneným operadlom s výškovým nastavením, anatomicky tvarované čalúnené sedadlo. Výplň čalúnenia z injektovanej pamäťovej peny - pena sa nanáša a tvaruje priamo na kostru stoličky, pri dlhom sedení a používaní nestráca svoj tvar a objem, látka čalúnenia s prešívanými hranami. Plastový čierny podstavec a univerzálne 65 mm kolieska.
Voliteľné vybavenie základného modelu: model stoličkovej mechaniky, výškovo nastaviteľné podrúčky
Stoličková mechanika:
synchrónna - závislé nastavenie sklonu sedadla a operadla (3 typy: Synchro a T-synchro aretácia zaistenia v 5 polohách, TB-synchro aretácia zaistenia v 4 polohách), vodorovný posun sedadla (horizontálne nastavenie vzdialenosti medzi operadlom a sedadlom len pre model T, TB), manuálne nastavenie protiváhy (odpor naklápania operadla v závislosti od hmotnosti sediacej osoby), Anti Shock System (systém zabraňuje samovoľnému vráteniu operadla / náraz na chrbát po odistení funkcie aretácie operadla). Príplatková mechanika IMA umožňuje nastaviť negatívny sklon prednej hrany sedadla (nastavenie znižuje tlak na nohy, pomáha lepšie udržať vzpriamenú pozíciu trupu počas sedenia), umožňuje vodorovný posun sedadla a bočné ovládanie tuhosti.
Doplnková výbava základného modelu - objednáva sa samostatne za príplatok: čalúnený podhlavník bez výškového nastavenia, pogumované kolieska
*Model stoličky je vyobrazený v najvyššej výbave s voliteľným podhlavníkom a podrúčkami P98.
| Mechanika: | voliteľné možnosti - synchrónna, T/TB, s manuálnym nastavením sily protiváhy |
| Podrúčky: | voliteľné možnosti - výškovo nastaviteľné, možnosti polohovania a nastavenia vrchnej opierky |
| Poťah: | látka podľa výberu |
| Typ podstavca: | 5 ramenný čierny plastový 700 mm |
| Typ kolieska: | univerzálne 65 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | nastaviteľná poloha operadla Up-Down |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | áno / dostupné len pre synchrónnu mechaniku T, TB |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 160 kg |
| Výška (cm): | 103-121 (s podhlavníkom + 22 cm) |
| Šírka sedadla(cm): | 51 |
| Hĺbka stoličky (cm): | 48 |
| Výška sedadla (cm): | 46-57 |
| Podhlavník: | základný model bez podhlavníka (za príplatok čalúnený, bez výškového nastavenia) |
| Hmotnosť: | 20 kg |
















