Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky KLASIK
- Kancelárska stolička LEXA
Kancelárska stolička LEXA

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar3
Kancelárska stolička LEXAskladom228,78 €/ ks186 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nastavenie výšky sedadla 42-51 cm, nosnosť 120 kg.Kancelárska stolička so sieťovaným operadlom z čiernej pevnej sieťoviny, čalúnené čierne sedadlo, anatomicky tvarovaná plocha. Plastový podstavec, kolieska, nastaviteľné plastové podrúčky, synchrónna mechanika, nastavenie sily protiváhy.
| Mechanika: | synchrónna, nastavenie sily protiváhy |
| Podrúčky: | plastové, výškovo nastaviteľné |
| Poťah: | operadlo / čierna sieťovina, sedadlo / čierna látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný polyamidový - čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne, 60 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | nie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Výška (cm): | 96-105 |
| Šírka (cm): | 62 |
| Hĺbka (cm): | 64 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 49 |
| Výška sedadla (cm): | 42-51 |
| Šírka sedadla (cm): | 52 |
| Hmotnosť: | 16 kg |
Tovar zaradený v kategóriách










