


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky KLASIK
- Kancelárska stolička LIMA
Kancelárska stolička LIMA

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička LIMAskladom216,48 €/ ks176 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 42-52 cm, nosnosť 150 kg. Kancelárska stolička s anatomicky tvarovaným operadlom a sedadlom, čalúnenie z kvalitnej peny, pena aj pri dlhom sedení nestráca svoj tvar a objem, látkový poťah podľa výberu. Synchrónna mechanika s nastavením sily protiváhy, niekoľkonásobná aretácia nastavenia sklonu operadla, mechanika s posunom sedadla typ - SL. Čierny plastový podstavec, univerzálne 60 mm kolieska, voliteľné nastaviteľné podrúčky. Nastavenie výšky operadla aretačným systémom Up-Down.
| Mechanika: | synchrónna mechanika, nastavenie sily protiváhy, niekoľkonásobná aretácia |
| Podrúčky: | voliteľné 2D alebo 4D výškovo nastaviteľné |
| Poťah: | látka so zosilneným prešívaním |
| Typ podstavca: | 5 ramenný polyamidový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 60 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | mechanika Up-Down |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | áno / mechanika typ SL |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 100-114 |
| Šírka (cm): | 71 (s podrúčkami) |
| Hĺbka (cm): | 64 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 47-53 |
| Výška sedadla (cm): | 42-52 |
| Šírka sedadla (cm): | 50 |
| Hmotnosť: | 17 kg |










