


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Kancelárska stolička LOGAN
Kancelárska stolička LOGAN

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička LOGANskladom303,81 €/ ks247 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 46-55 cm, nosnosť 150 kg. Kancelárska stolička s anatomicky tvarovaným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľný a sklopný podhlavník, výrazne zaoblená predná hrana sedadla zvyšuje komfort sedenia, čalúnenie z kvalitnej peny, aj pri dlhom sedení nestráca svoj tvar a objem, látkový poťah podľa výberu. Nastavenie výšky operadla s mechanickým uzamykaním - ovládacie tlačidlo uzamykania je umiestnené na spodnej strane operadla. Synchrónna mechanika umožňujúca plynulú zmenu sklonu sedadla a operadla, nastavenie sily protiváhy a vodorovný posun sedadla SL. Voliteľná synchrónna mechanika SYN-B s pridanou funkciou balančného dopredného náklonu sedadla sediacej osoby. Čierny plastový podstavec, univerzálne 60 mm kolieska vhodné aj pre mäkké podlahy, voliteľné podrúčky.
Stolička Logan poskytuje možnosť väčšieho odsadenia operadla od zadnej hrany sedadla, čo vytvára lepší komfort pre sedenie a zníženie tlaku na nohy hlavne pre osoby s vyššou telesnou výškou (výška nad 190 cm).
Poznámka pre výber poťahu: * látka s týmto označením je na vyžiadanie, pred zadaním objednávky sa informujte o aktuálnej dostupnosti vybranej farby.
| Mechanika: | synchrónna mechanika, nastavenie sily protiváhy, niekoľkonásobná aretácia |
| Podrúčky: | voliteľné 4D výškovo nastaviteľné |
| Poťah: | látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný polyamidový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 60 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | s mechanickým uzamykaním- tlačidlové ovládanie |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | štandardne mechanika typ SL / príplatková SYN-B |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 118-137 |
| Šírka (cm): | 70 (s podrúčkami) |
| Hĺbka (cm): | 65 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 45-51 |
| Výška sedadla (cm): | 46-55 |
| Šírka sedadla (cm): | 50 |
| Podhlavník: | čalúnený, sklopný, nastavenie výšky |
| Hmotnosť: | 21 kg |









