


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky STUDIO
- Kancelárska stolička MIRAGE
Kancelárska stolička MIRAGE

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička MIRAGEskladom397,29 €/ ks323 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 41-50 cm, nosnosť 120 kg. Kancelárska stolička v modernom minimalistickom štýle, ovládacie tlačidlo synchrónnej mechaniky stoličky je zakomponované do rámu sedadla. Farebný variant stoličky: rám sedadla a operadla / čierna, integrované oblúkové podrúčky a 5-ramenný podstavec, tmavosivé sieťované čalúnenie, sieťovina je po celej ploche doplnená špeciálnou technológiou pretkávania s textíliou s jemnou štruktúrou, aby sa zvýšila mäkosť plochy, poťah je tak veľmi príjemný na dotyk. Špeciálne pre stoličku je navrhnutá integrovaná synchrónna mechanika s automatickým 4-osovým Unix systémom nastavením sily protiváhy, náklon a nastavenie synchronizovaného pohybu sedadla / operadla v rozsahu 19° sa prispôsobuje váhe sediacej osoby. Univerzálne 60 mm kolieska vhodné aj pre mäkké podlahy.
| Mechanika: | synchrónna mechanika s automatickým nastavením sily protiváhy, náklon 19° |
| Podrúčky: | integrované / čierne |
| Poťah: | sedadlo / operadlo: výplň sieťovaná látka tmavosivá |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový, čierny |
| Typ kolieska: | 60 mm / vhodné aj pre mäkké podlahy |
| Nastavenie výšky operadla: | nie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | nie |
| Nosnosť: | 140 kg |
| Výška (cm): | 95-104 |
| Šírka (cm): | 55 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 47 |
| Výška sedadla (cm): | 41-50 |
| Hmotnosť: | 13 kg |





