Kancelárska stolička SIRIO - AS
Podobné produkty
Nastavenie výšky sedadla 42-55 cm, nosnosť 150 kg. Univerzálna kancelárska stolička, čalúnené operadlo a sedadlo s anatomickým tvarovaním. Asynchrónna mechanika umožňuje nezávislé nastavenie sklonu sedadla a operadla, výškové nastavenie operadla systémo UP-Down, voliteľné podrúčky, kovový chrómovaný...
skladom
Nastavenie výšky sedadla 42-55 cm, nosnosť 140 kg. Univerzálna kancelárska stolička, čalúnené operadlo a sedadlo s anatomickým tvarovaním. Asynchrónna mechanika, výškové nastavenie operadla systémo UP-Down, voliteľné podrúčky, plastový podstavec, univerzálne 50 mm kolieska.
ASYNCHRÓNNA stoličková me...
skladom
Nastavenie výšky sedadla 42,5-57 cm, nosnosť 140 kg. Univerzálna kancelárska stolička, čalúnené operadlo a sedadlo s anatomickým tvarovaním. Kĺbová mechanika, výškové nastavenie operadla, voliteľné podrúčky, plastový podstavec, univerzálne 50 mm kolieska.
KĹBOVÁ stoličková mechanika: umožňuje nastav...
skladom
Nastavenie výšky sedadla 44-57 cm, nosnosť 120 kg. Univerzálna kancelárska stolička, čalúnené operadlo a sedadlo s anatomickým tvarovaním. Kĺbová mechanika, výškové nastavenie operadla, voliteľné podrúčky, plastový podstavec, univerzálne 50 mm kolieska.
KĹBOVÁ stoličková mechanika: umožňuje nastaven...
skladom
Nastavenie výšky sedadla 45-57 cm, nosnosť 140 kg. Univerzálna kancelárska stolička, čalúnené operadlo a sedadlo s anatomickým tvarovaním. Asynchrónna mechanika, výškové nastavenie operadla systémo UP-Down, voliteľné podrúčky, plastový podstavec, univerzálne 50 mm kolieska.
ASYNCHRÓNNA stoličková me...
skladom
Nastavenie výšky sedadla 48-57 cm, nosnosť 150 kg. Univerzálna kancelárska stolička, veľké kvadratické čalúnené operadlo, anatomicky vytvarované sedadlo. Synchrónna mechanika, výškové nastavenie operadla systémo UP-Down, voliteľné podrúčky, plastový podstavec, univerzálne 60 mm kolieska, voliteľná f...
skladom
Kompletné špecifikácie
Nastavenie výšky sedadla 47-56 cm, nosnosť 150 kg. Univerzálna kancelárska stolička, veľké kvadratické čalúnené operadlo, anatomicky vytvarované sedadlo. Synchrónna mechanika, výškové nastavenie operadla systémo UP-Down, voliteľné podrúčky, plastový podstavec, univerzálne 60 mm kolieska, voliteľná funkcia vodorovného posunu sedadla.
ASYNCHRÓNNA stoličková mechanika: umožňuje nezávislé nastavenie polohy sklonu pre sedadlo a pre operadlo, nastavenie polohy je možné v rozsahu 20°
Poznámka pre výber poťahu: * látka s týmto označením je na vyžiadanie, pred zadaním objednávky sa informujte o aktuálnej dostupnosti vybranej farby.
| Mechanika: | asynchrónna, nezávislé nastavenie sklonu sedadla a operadla |
| Podrúčky: | voliteľné za príplatok výškovo nastaviteľné alebo pevné |
| Poťah: | bežná látka, záťažová látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | 60 mm univerzálne |
| Nastavenie výšky operadla: | aretačný systém UP-Down |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | voliteľné za príplatok typ-SL |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 99-114 |
| Šírka (cm): | 66 |
| Hĺbka (cm): | 56 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 44 |
| Výška sedadla (cm): | 47-56 |
| Šírka sedadla (cm): | 45 |
| Podhlavník: | nie |
| Bedrová opierka: | nie |
| Hmotnosť: | 13 kg |
Tovar zaradený v kategóriách