


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky STUDIO
- Kancelárska stolička TIME
Kancelárska stolička TIME

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička TIMEskladom290,28 €/ ks236 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 41-53 cm, nosnosť 130 kg. Univerzálna kancelárska stolička dostupná v dvoch kombináciách farieb: 1. sivé sieťované operadlo / sivé sedadlo, 2. sivé sieťované operadlo / čierne sedadlo. Stolička má nastaviteľnú bedrovou výstuhu a výškovo nastaviteľný a otočný čalúnený plastový podhlavník vo farbe čalúnenia sedadla. Sedadlo je čalúnené látkou s prešívanými hranami (čierna, alebo sivá látka), pre čalúnenie je použitá injektovaná pamäťová pena - pena sa nanáša a tvaruje priamo na kostru stoličky, pri dlhom sedení a používaní nestráca svoj tvar a objem. Synchrónna mechanika s nastavením sily protiváhy, trojnásobná aretácia nastavenia, plynulá zmena nastavenia uhla sedadla a operadla. Nastaviteľné podrúčky s mäkkou dotykovou polyuretánovou plochou, hliníkový leštený podstavec, univerzálne 65 mm kolieska so zníženým odporom.
| Mechanika: | synchrónna mechanika, nastavenie sily protiváhy, 3-násobná aretácia |
| Podrúčky: | výškovo nastaviteľné s mäkkou pochou |
| Poťah sedadlo: | látka farba: sivá, alebo čierna, prešívané hrany, výplň: injektovaná pamäťová pena |
| Poťah operadlo | sivá sieťovina |
| Typ podstavca: | 5 ramenný hliníkový leštený |
| Typ kolieska: | 65 mm univerzálne so zníženým odporom |
| Nastavenie výšky operadla: | nie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | nie |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Výška (cm): | 113-130 |
| Šírka / šírka sedadla (cm): | 66 / 51 |
| Hĺbka / hĺbka sedadla (cm): | 70 / 51 |
| Výška sedadla (cm): | 41-53 |
| Podhlavník: | plastový výškovo nastaviteľný, otočný, s čalúnením látka podľa farby sedadla |
| Bedrová opierka: | výškovo nastaviteľná prítlačná výstuha |
| Hmotnosť: | 20 kg |







