


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky KLASIK
- Kancelárska stolička YORK
Kancelárska stolička YORK

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar8
Kancelárska stolička YORKskladom163,59 €/ ks133 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 44-55 cm, nosnosť 150 kg. Kancelárska stolička s čalúneným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľné operadlo systém Up-Down, plastový čierny podstavec a univerzálne plastové kolieska.
Príplatkové vybavenie: čalúnený podhlavník bez výškového nastavenia, podrúčky pevné alebo výškovo nastaviteľné, AIR vzduchová bedrová opierka, pogumované kolieska.
Stoličková mechanika:
asynchrónna - samostatne (nezávislé) nastavenie sklonu pre sedadlo, nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°
synchrónna - závislé nastavenie sklonu sedadla a operadla (3 typy: Synchro a T-synchro aretácia zaistenia v 5 polohách, TB-synchro aretácia zaistenia v 4 polohách), vodorovný posun sedadla (horizontálne nastavenie vzdialenosti medzi operadlom a sedadlom len pre model T, TB), manuálne nastavenie protiváhy (odpor naklápania operadla v závislosti od hmotnosti sediacej osoby), Anti Shock System (systém zabraňuje samovoľnému vráteniu operadla / náraz na chrbát po odistení funkcie aretácie operadla).
*Model stoličky je vyobrazený v najvyššej voliteľnej výbave.
| Mechanika: | voliteľné možnosti - asynchrónna/ synchrónna s manuálnym nastavením sily protiváhy |
| Podrúčky: | voliteľné možnosti - bez výškového nastavenia / výškovo nastaviteľné s polohovaním opierky |
| Poťah: | látka podľa výberu |
| Typ podstavca: | 5 ramenný čierny plastový 640 mm |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | nastaviteľná poloha operadla Up-Down |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | áno / dostupné len pre synchrónnu mechaniku T, TB |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 97-117 |
| Šírka sedadla(cm): | 51 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 46 |
| Výška sedadla (cm): | 44-55 |
| Podhlavník: | príplatková výbava - čalúnený, bez výškového nastavenia |
| Voliteľné doplnky: | AIR / vzduchová bedrová opierka |
| Hmotnosť: | 17 kg |















