


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske kreslá
- Kreslá OFFICE
- Kancelárske kreslo FARO - XL
Kancelárske kreslo FARO - XL

- Kompletné špecifikácie
Kancelárske kreslo FARO - XLskladom476,01 €/ ks387 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 43-53 cm, nosnosť 160 kg.Kancelárske kreslo s anatomicky vytvarovaným vysokým operadlom a sedadlom, čalúnenie z injektovanej pamäťovej peny - pena sa nanáša a tvaruje priamo na kostru stoličky, pena aj pri dlhom sedení nestráca svoj tvar a objem, látkový poťah podľa výberu. Výškovo nastaviteľné podrúčky, synchrónna mechanika, nastavenie sily protiváhy, 50 mm pogumované kolieska so zníženým valivým odporom. Hliníkový leštený podstavec.
| Mechanika: | synchrónna mechanika, aretácia, nastavenie sily protiváhy |
| Podrúčky: | výškovo nastaviteľné 3D, mäkké |
| Poťah: | látka, priečne prešívanie |
| Typ podstavca: | 5 ramenný hliníkový leštený |
| Nastavenie výšky operadla: | nie |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | nie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 160 kg |
| Výška (cm): | 123-133 / vnútorná výška operadla 78 cm |
| Šírka (cm): | 64 |
| Hĺbka (cm): | 71 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 47 |
| Výška sedadla (cm): | 43-53 |
| Šírka sedadla (cm): | 49 |
| Hmotnosť: | 22 kg |







