


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske kreslá
- Kreslá OFFICE
- Kancelárske kreslo LIDO
Kancelárske kreslo LIDO

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar1
Kancelárske kreslo LIDOskladom699,87 €/ ks569 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 47-56 cm, nosnosť 150 kg. Kancelárske kreslo s vysokým čalúneným operadlom, integrovaný široký podhlavník, čalúnené sedadlom, kovové chrómované podrúčky s možnosťou výberu typu madla: 1. mäkké čalúnené madlo, 2. drevené madlo s výberom farby morenia dreva (buk, breza, čerešňa, wenge, orech, mahagón), hliníkový leštený podstavec, univerzálne 65 mm kolieska.
Stoličková mechanika:
synchrónna - závislé nastavenie sklonu sedadla a operadla, aretácia zaistenia v 5 polohách, manuálne nastavenie protiváhy (odpor naklápania operadla v závislosti od hmotnosti sediacej osoby), Anti Shock System (systém zabraňuje samovoľnému vráteniu operadla / náraz na chrbát po odistení funkcie aretácie operadla).
| Typ mechaniky: | synchrónna s manuálnym nastavením sily protiváhy |
| Typ podrúčiek: | kovové, chrómované bez výškového nastavenia, výber typu madla: 1. mäkké čalúnené madlo (v rovnakej farbe ako stolička), 2. drevené madlo s výberom farby morenia dreva (buk, breza, čerešňa, wenge, orech, mahagón) |
| Materiál: | látka /koža podľa výberu |
| Typ podstavca: | 5 ramenný leštený hliníkový |
| Typ kolieska: | univerzálne 65 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | nie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 123-132 (výška s podhlavníkom) |
| Šírka sedadla (cm): | 52 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 47 |
| Výška sedadla (cm): | 47-56 |
| Hmotnosť: | 23 kg |










