Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske kreslá
- Kreslá OFFICE
- Kancelárske kreslo VEGAS
Kancelárske kreslo VEGAS

Podobné produkty
Nastavenie výšky sedadla 43-54 cm, nosnosť 160 kg. Kancelárske kreslo vo výbave so širokým čalúneným podhlavníkom bez výškového nastavenia, prešívané látkové čalúnenie, široké anatomicky tvarované operadlo, rovné a široké sedadlo, výškovo nastaviteľné podrúčky, hliníkový leštený podstavec, univerzál...
407,13 €
/
ks
331 €
bez DPH
407,13 €
/
ks
331 €
bez DPH
skladom
Nastavenie výšky sedadla 43-54 cm, nosnosť 160 kg. Kancelárske kreslo vo výbave s vysokým a anatomicky tvarovaným operadlom, rovné a široké sedadlo, priečne prešívanie látkového čalúnenia zvyšuje jeho pevnosť, výškovo nastaviteľné podrúčky, hliníkový leštený podstavec, univerzálne kolieska s priemer...
383,76 €
/
ks
312 €
bez DPH
383,76 €
/
ks
312 €
bez DPH
skladom
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar1
Kancelárske kreslo VEGASskladom350,55 €/ ks285 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nastavenie výšky sedadla 43-54 cm, nosnosť 160 kg. Kancelárske kreslo s prešívaným látkovým čalúnením, široké anatomicky tvarované operadlo, rovné a široké sedadlo, výškovo nastaviteľné podrúčky, hliníkový leštený podstavec, univerzálne kolieska s priemerom 60 mm. Synchrónna mechanika umožňuje nastaviť sklon sedadla a operadla, aretácia v 5 polohách, nastavenie sily protiváhy.
| Mechanika: | synchrónna, aretácia, nastavenie sily protiváhy |
| Podrúčky: | výškovo nastaviteľné |
| Poťah: | látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný leštený hliníkový |
| Typ kolieska: | 60 mm / na mäkké podlahy |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 160 kg |
| Výška (cm): | 107-116 |
| Šírka (cm): | 66 |
| Hĺbka (cm): | 59 |
| Šírka sedadla (cm): | 50 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 49 |
| Výška sedadla (cm): | 43-54 |
| Hmotnosť: | 17 kg |
Tovar zaradený v kategóriách








