


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Konferenčné stoličky
- Konferenčná stolička POLO
Konferenčná stolička POLO

- Kompletné špecifikácie
Konferenčná stolička POLOskladom335,79 €/ ks273 € bez DPH
Výška sedadla 47 cm, nosnosť 120 kg. Konferenčná stolička so sklopným sedadlom, čalúnenie: čierne sieťované operadlo, čierne čalúnené sedadlo, molitanová výplň. Operadlo je vybavená systémom aktívneho naklápania - polohovateľný náklon operadla počas sedenia sa mení v závislosti na prítlaku chrbta na operadlo. Integrované kovové chrómované popdrúčky, vrchná strana potiahnutá mäkkou polyurtánovou penou, stabilná kovová chrómovaná podnož, plastové kolieska. Po sklopení operadla sa môžu stoličky ukladať tesne v rade za sebou (takto je potrebná menšia plocha na uskladnenie).
| Podrúčky: | pevné bez nastavenia, vrchná strana potiahnutá PUR penou |
| Poťah: | operadlo: čierna sieťovina / sedadlo: čierna látka |
| Podstavec: | oceľová sklopná chrómovaná konštrukcia |
| Typ kolieska: | plastové univerzálne 50 mm |
| Polohovanie: | aktívne naklápanie operadla |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Výška (cm): | 90 |
| Šírka (cm): | 57 |
| Hĺbka (cm): | 59 |
| Šírka sedadla (cm): | 47 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 44 |
| Výška sedadla (cm): | 47 |
| Hmotnosť: | 11 kg |




