


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kovové kancelárske skrine
- Policové skrine s dverami
- Kovová kancelárska skriňa OF001 - 104 x 60 x 43,5 cm
Kovová kancelárska skriňa OF001 - 104 x 60 x 43,5 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Kovová kancelárska skriňa OF001 - 104 x 60 x 43,5 cmskladom193,11 €/ ks157 € bez DPH
Kancelárska jednodverová univerzálna skriňa s nastaviteľnými policami, vyhovuje požiadavkam pre GDPR na ochranu a skladovanie dokumentov, nosnosť police 40 kg. Výbava: 2 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, vystužená konštrukcia dverí s vnútornými závesmi, otočná cylindrická zámka s dvojbodovým uzamykaním, 2 ks kľúčov. Výšková regulácia skrine pomocou prídavných nastaviteľných nožičiek, ktoré sa montujú na spodnú časť rámu, rýchla a jednoduchá inštalácia (západkový mechanizmus s poistnými skrutkami), nastavenie regulácie výšky 0-10 mm. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Pri základnom nastavení rozostupu políc sa vytvoria dve odkladacie policové miesta pre vloženie bežných kancelárskych zakladačov na výšku v rade vedľa seba a jedno odkladacie policové miesto so zníženou ukladacou výškou. Police majú špeciálne vytvarovanú spodnú hranu s vnútorným ohybom / olemovaním, ktoré umožňuje použiť závesné obaly s kovovými háčikmi formátu A4. Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech, vyhovuje pre GDPR |
| Výška (mm): | 1040 |
| Šírka (mm): | 600 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Rozmery police (mm): | 594 x 385 x 28 |
| Dvere: | vnútorná pozdĺžna výstuž, vnútorné uchytenie závesov dverí |
| Uhol otvárania dverí: | 110° |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 2 police |
| Nosnosť police: | 40 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - dvojbodové uzamykanie |
| Nastavenie police: | raster 25 mm / 2 rady zakladačov + 1 znížený rad |
| Úprava police: | spodný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Výškové nastavenie: | regulácia skrine 0-10 mm, voliteľná montáž, komponenty sú dodávané v štandarnej výbave |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Certifikát: | TÜV / GS |
| Hmotnosť: | 26 kg |













