Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kovové kancelárske skrine
- Otvorené policové skrine
- Kovová kancelárska skriňa OR015 - 46,5 x 100 x 43,5 cm
Kovová kancelárska skriňa OR015 - 46,5 x 100 x 43,5 cm

Podobné produkty
Nadstavbový modul - kancelárska otvorená regálová skriňa s nastaviteľnou policou. Výbava: 1 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, nosnosť police 60 kg. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL. Pri základnom nastavení rozostupu ...
166,05 €
/
ks
135 €
bez DPH
166,05 €
/
ks
135 €
bez DPH
skladom
- Kompletné špecifikácie
Kovová kancelárska skriňa OR015 - 46,5 x 100 x 43,5 cmskladom142,68 €/ ks116 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nadstavbový modul - kancelárska otvorená regálová skriňa s nastaviteľnou policou. Výbava: 1 ks kovová polica, výškové nastavenie v rastri po 25 mm, nosnosť police 60 kg. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL. Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech |
| Výška (mm): | 465 |
| Šírka (mm): | 1000 |
| Hĺbka (mm): | 435 |
| Rozmery police (mm): | 994 x 385 x 28 |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 1 polica |
| Nosnosť police: | 60 kg |
| Nastavenie police: | raster 25 mm / 2 znížené policové rady |
| Úprava police: | spodný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL |
| Hmotnosť: | 21 kg |
Tovar zaradený v kategóriách







