Kovová kombinovaná skriňa HT001 - 195 x 100 x 50 cm
Podobné produkty
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 8 ks nastaviteľných pozinkovaných políc, plošná nosno...
3 dni
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 4 ks nastaviteľné pozinkované police, plošná nosnosť ...
3 dni
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 4 ks nastaviteľné pozinkované police, plošná nosnosť ...
3 dni
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 4 ks nastaviteľné pozinkované police, plošná nosnosť ...
3 dni
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 4 ks nastaviteľné pozinkované police, plošná nosnosť ...
3 dni
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 2 ks nastaviteľné pozinkované police, plošná nosnosť ...
3 dni
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 3 ks nastaviteľné pozinkované police, plošná nosnosť ...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Kombinovaná kovová skriňa s policami a zásuvkami, delený priestor zvislou priečkou, vhodná pre skladovanie ťažkých dokumentov, nástrojov, materiálov. Zváraný zosilnený rám z oceľového plechu, maximálne zaťaženie skrine 800 kg. Vnútorné vybavenie: 6 ks nastaviteľných pozinkovaných políc, plošná nosnosť 75 kg, 4 ks zásuvky na guličkových 85% výsuvoch, nosnosť 35 kg. Dvojkrídlové zosilnené dvere, trojbodové uzamykanie, otočná cylindrická zámka, 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech |
| Výška (mm): | 1950 |
| Šírka (mm): | 1000 |
| Hĺbka (mm): | 500 |
| Výstuha dverí: | zosilnené vnútorné závesy a rám dverí |
| Uhol otvárania dverí: | 110° |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Vnútorná výbava: | 6 pozinkovaných políc, 4 zásuvky |
| Výška zásuvky: | 4 x 300 mm |
Typ výsuvu:
| guličkový 85% výsuv |
| Nosnosť police: | 75 kg |
| Nosnosť zásuvky: | 35 kg |
| Celková nosnosť skrine: | 800 kg |
| Uzamykanie: | cylindrická otočná zámka - trojbodové uzamykanie |
| Nastavenie police: | raster 25 mm |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
Hmotnosť:
| 120 kg |
Ukážka možností vnútorného vybavenia kovových skríň rady HT

Tovar zaradený v kategóriách