


- Úvod
- ŠATNE a JEDÁLNE
- Šatňové skrine
- Šatňové modulárne steny
- Kovová šatňová stena SBK001 - 219 x 117 x 49 cm
Kovová šatňová stena SBK001 - 219 x 117 x 49 cm

- Kompletné špecifikácie
Kovová šatňová stena SBK001 - 219 x 117 x 49 cm3 dni565,80 €/ ks460 € bez DPH
Kovová šatňová stena s integrovanou drevenou roštovou lavičkou, spodnou kovovou perforovanou policou na obuv, vybavenie modulu: vrchná odkladacia polica bez výškového nastavenia, vešiaková tyč na odev, šikmý kovový nadstavec. Konštrukciu steny tvorí zváraný rám z oceľového plechu, kovové nožičky s plastovými klzákmi, spodná polica z perforovaného oceľového plechu. Vrchný šikmý nadstavec plní hlavne bezpečnostnú funkciu, pretože zabraňuje ukladaniu rôznych vecí na vrchnú časť šatňovej steny. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL. Šatňová stena sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech |
| Výška (mm): | 2190 |
| Šírka (mm): | 1175 |
| Hĺbka steny: | 490 mm (745 mm rozmer s lavičkou) |
| Širka lavičky: | 255 mm |
| Lavička: | 3 ks drevené late |
| Podnož steny: | kovové nožičky |
| Vnútorná výbava modulu: | vrchná polica, vešiaková tyč, spodná polica, drevené sedadlo, šikmý nadstavec |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL |
| Hmotnosť: | 40 kg |









