Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- SKLAD a PREVÁDZKA
- Manipulačné vozíky a rudly
- Manipulačný vozík na fľaše C3 - nosnosť 250 kg
Manipulačný vozík na fľaše C3 - nosnosť 250 kg

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Manipulačný vozík na fľaše C3 - nosnosť 250 kgskladom217,46 €/ ks176,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť 250 kg / 2 fľaše ∅ 160-229 /600-1000 mmManipulačný vozík na transport 2 ks plynových fliaš aj pre tažké strojárenské prevádzky. Nosnosť 250 kg, určené pre plynové fľaše ∅ 160-229 mm a s výškou 600 - 1000 mm. Veľkosť plošiny 464 x 200 mm. Plné gumové kolieska s priemerom 200 mm, poistná retiazka. Zváraná konštrukcia z oceľových rúrok a profilov. Povrchová úprava práškovým lakom RAL 3000.
| Nosnosť: | 250 kg |
| Typ fľaše: | ∅ 160-229 mm/ výška 600-1000 mm |
| Rozmery: | 600 x 650 x 1050 mm |
| Veľkosť plošiny: | 464 x 200 mm |
| Kolieska: | gumové, plné, valivé ložiská |
| Priemer kolieska (mm): | 200 |
| Farba: | RAL3000 |
| Hmotnosť (kg): | 13 |
Tovar zaradený v kategóriách







