Novinky
11.04.2022
Školská stolička s otočným stolíkom
Práve sme do predaja zaradili ďalšiu novinku, školskú stoličku s otočným stolíkom COLLEGE. V ponuke sú dve verzie, stolička s otočným stolíkom a so šp...
čítať celé
10.04.2022
Balančné stoličky pre zdravé sedenie
Do našej ponuky sme zaradili ďalšiu novinku - balančné stoličky, ktoré podporujú zdravé sedenie. Určené sú pre všetky vekové kategórie, pre používanie...
čítať celé
22.10.2021
Kreatívne sedáky pre školy
Kreatívne sedáky pre školy a školské kluby. Sedáky umožňujú vytvárať ľubovolné zostavy spájaním jednotlivých modulov. Voliteľné farebné kombinácie poť...
čítať celé
Blog

04.12.2024
Škola
Skrinky na mobilné telefóny
Kde bezpečne odkladať mobilný telefón počas vyučovania?
čítať celé

08.05.2022
Škola
Nabíjať a skladovať? Žiadny problém!
Špeciálne mobilné vozíky a skrine s vnútorným vybavením umožňujúcim súčasne skladovať a nabíjať notebooky, tablety alebo smartfóny s využitím najmä p...
čítať celé

01.05.2022
Kancelária
Ako používať balančnú stoličku ELA
Tipy a rady ako začať používať balančnú stoličky ELA pre aktívne sedenie
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
- Úvod
- ŠATNE a JEDÁLNE
- Príslušenstvo a vybavenie
- Parková lavička DUO
Parková lavička DUO
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
Parková lavička DUO3 dni404,04 €/ ks328,49 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozmery lavičky: 150 x 45 x 48 cm Obojstranná parková lavička pre vonkajšie použitie, pevná konštrukcia z oceľových profilov s povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním, sedadlová časť je riešená z lakovaných drevených latí. Konštrukciu je možné ukotviť do zeme.
| Podnožie: | plochá oceľ 60 x 8 mm |
| Povrchová úprava: | žiarové zinkovanie |
| Sedadlo: | drevené late 6 ks 100 x 35 mm |
| Operadlo: | drevené late 2 ks 100 x 35 mm |
| Povrchová úprava: | lazúrovací lak, odtieň teak |
| Dĺžka (cm): | 100/ 150 |
| Hĺbka (cm): | 98 |
| Výška sedadla (cm): | 48 |
| Výška operadla (cm): | 79 |
| Kotvenie: | spodné kotviace otvory |
| Hmotnosť (kg): | 35 |
Tovar zaradený v kategóriách



