


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Konferenčné stoly
- Sklopné konferenčné stoly
- Sklopný stôl OKI
Sklopný stôl OKI
- NOVINKA
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
Sklopný stôl OKISkladom386,22 €/ ks314 € bez DPH
Rozmery 1380 x 800 / 1600 x 800 mm, výška 740 mm. Sklopný multifunkčný stôl určený pre kancelárske používanie, alebo ako pracovný stôl pre školiace a konferenčné miestonsti, kde je požiadavka na vytvorenie variabilného usporiadania radenia alebo spájania stolov v priestore. Sklopná doska umožňuje skladovanie viacerých stolov v rade za sebou, čím sa výrazne ušetrí odkladacia plocha. Stolová doska v dvoch rozmeroch: 1380 x 800 alebo 1600 x 800 mm, materiál laminovaná LTD hr. 25 mm, farba dosky: biela alebo sivá, hrany olemované plastovou hranou ABS hr. 2 mm, doská má zo spodnej strany predvŕtané montážne otvory do ktorých sú osadené kovové závrtné matice M6 pre uchytenie rámovej podnože. Kovová podnož vo farbe RAL9006 sivá, plastové kolieska, 2 ks s mechanickou brzdou, spodný kovový sklopný rám vo farbe RAL9005 čierna
| Pracovná doska: | LTD hr. 25 mm |
| Podnož: | kovová, farba RAL9006 sivá, spojovací sklopný rám farba RAL9005 čierna |
| Kolieska: | 4 ks plastové (2 ks s mechanickou brzdou) |
| ABS hrana: | plastová 2 mm |
| Dĺžka (mm): | 1380 / 1600 |
| Výška (mm): | vrch pracovnej dosky 740 mm / v sklopenej polohe 1165 mm |
| Hĺbka (mm): | 800 |
| Doplnky: | voliteľné spojovníky pre vzájomné spájanie stolov (1 sada = 4 ks) |












