


- Úvod
- ŠATNE a JEDÁLNE
- Šatňové skrine
- Skrine - elektrické sušenie odevov
- Skriňa na sušenie odevov a obuvi DR005 - 197 x 142 x 53 cm
Skriňa na sušenie odevov a obuvi DR005 - 197 x 142 x 53 cm
- NOVINKA

- NOVINKA
- Kompletné špecifikácie
Skriňa na sušenie odevov a obuvi DR005 - 197 x 142 x 53 cm14 dní2 260,74 €/ ks1 838 € bez DPH
Skriňa na sušenie odevov a obuvi (uplatnenie pre priemyselné a výrobné prevádzky, alebo športové kluby), kapacita sušenia: vrchná vešiaková časť / 10 pracovných odevov, spodné trubicové sušiče / 10 párov obuvi. Skriňa je vnútorne rozdelená na dve časti, vrchná časť je vyhradená pre zavesenie odevov, spodná časť je pre obuv. Režim sušenia je nastavený na teplotu 40°C, celkový čas sušenia je 5 hodín a 10 minút. Po zapnutí hlavného spínača sa spustí cyklus sušenia pri ktorom sa využíva ohrev vzduchu + ventilácia, tento režim je zapnutý 5 hodín a po jeho skončení sa na záverečných 10 minút zapína režim ventilácie bez ohrevu. Režim sušenia sa po uplynutí tohoto času automaticky vypína. V prípade, že má odev alebo obuv ešte povrchovú vlhkosť, je možné cyklus sušenia opätovne zapnúť hlavným spínačom. Pre sušenie obuvi sa používajú ventilačné trubice uložené v dvoch radoch nad sebou. Každá trubica má na konci dva výduchové otvory, konštrukčne sú trubice prispôsobené na sušenie vysokej pracovnej obuvi ale rovnako dobre je možné sušiť aj nízku pracovnú alebo športovú obuv. Z prednej strany je skriňa vybavená lamelovými clonami, ktoré sú vyrobené z ohybného priehľadného plastu a vytvárajú oddelenú časť pre odevy. Clony umožňujú jednotlivo vkladať, alebo vyberať odev, čím sa zabraňuje úniku horúceho vzduchu mimo priestor skrine. Otočný regulátor umožňuje podľa potreby zmeniť pomer prúdiaceho vzduchu medzi vrchnou a spodnou časťou v rozsahu 20 - 80% (napr. ak sa suší vo vrchnej časti len odev, tak prúdenie vzduchu zo spodných trubíc sa presmeruje na vrchnú časť). Konštrukcia skrine je vyrobená z pozinkovaného plechu. Skriňa sa dodáva zmontovaná s kompletnou elektrickou jednotkou a s prípojným elektrickým káblom.
Skriňa je určená len pre sušenie odevov a obuvi. Nevkladajte do skrine oblečenie alebo obuv, z ktorých vyteká, alebo steká voda, alebo sú znečistené hrubými nečistotami. V takomto prípade hrozí vniknutie vody alebo nečistôt do vnútornej ventilačnej časti skrine a môže nastať jej poškodenie. Ak je obuv alebo odev veľmi premočený, nechajte ich najskôr odložené / zavesené mimo skriňu a chvíľu počkajte až sa prebytočná voda odstráni. Hrubé nečistoty z odevu alebo obuvi najskôr mechanicky odstránte, prípadne opláchnite a takto očistené ich vložte do skrine. Rovnako vhodné je tiež používanie odstraňovačov zápachu, ktoré môžete zavesiť do skrine, alebo aplykovať na obuv alebo odev.
*Odporúčané elektrické pripojenie na samostatne istenú zásuvku s prepäťovou ochranou.
| Konštrukcia: | montovaná rámová konštrukcia, pozinkovaný plech |
| Výška (mm): | 1971 |
| Šírka (mm): | 1420 |
| Hĺbka (mm): | 530 |
| Dvere: | lamelová dverná clona z priehľadného plastu / len pre vrchnú vešiakovú čast |
| Podnož skrine: | otvorený rámový podstavec s vyrovnávacími skrutkami |
| Spôsob použitia: | inštalácia a používanie len do vnútorného priestoru |
| Ventilátor: | prietok vzduchu 705 m3/h / ventilátor 230V, 50Hz, 155W |
| Prívod: | 16A / 230V - integrovaný prívodný kábel |
| Ohrev: | 1 x 1500W, 230V, 50 Hz, teplota vzduchu: 40°C |
| Poistka ohrevu: | 8A, 230V - automatická |
| Časový spínač: | maximálny celkový čas sušenia 5 hodín / po ukončení sušenia má ventilátor dobeh 10 minút |
| Nosnosť poličky: | 30 kg |
| Ovládanie: | centrálny spínač pre ventilátor a ohrev vzduchu (teplota a prietok vzduchu sú prednastavené bez možnosti zmeny) |
| Vnútorná výbava: | vešiaková tyč / kapacita pre 10 pracovných kompletov, ventilačné trubice na obuv / kapacita 10 párov |
| Hlučnosť: | počas sušenia má skriňa hlučnosť 65 bB |
| Farba: | žiarové pozinkovanie |
| Hmotnosť: | 89 kg |








