


- Úvod
- ŠATNE a JEDÁLNE
- Šatňové skrine
- Skriňa na výdaj a zber odevov UB003 - 190 x 84 x 50 cm
Skriňa na výdaj a zber odevov UB003 - 190 x 84 x 50 cm

- Kompletné špecifikácie
Skriňa na výdaj a zber odevov UB003 - 190 x 84 x 50 cmskladom693,72 €/ ks564 € bez DPH
Špeciálna šatňová skriňa na výdaj čistého a zber použitého pracovného oblečenia - 11 výdajných boxov na čisté oblečenie, 1 centrálny zberný box s vhadzovacím otvorom na použité oblečenie. Konštrukcia skrine je zostavená z jedného výdajného modulu a jedného zberného modulu. Výdajný modul umožňuje samostatné odomykanie a otváranie jednotlivých boxov, každý pracovník tak môže mať pridelenú svoju schránku, z ktorej si vyberá čisté pracovné oblečenie alebo pracovné pomôcky. Kontrolu a dopĺňanie oblečenia do jednotlivých boxov v skrini zvládne jeden pracovník obsluhy, odomknutím centrálneho rámu dverí môže naraz otvoriť všetky boxové skrinky a veľmi rýchlo skontrolovať obsah jednotlivých boxov (jednotlivé boxové skrinky ostávajú stále uzamknuté, otvára sa len centrálny rám). Zberný modul tvorí jednodverová skriňa s vrchným vhadzovacím otvorom. Použité pracovné oblečenie sa centrálne zhromažďuje vo vnútornom skladovacom priestore, jednotlivé kusy oblečenia sa kopia na seba odkiaľ ich pracovník obsluhy môže jednoducho po otvorení dverí vybrať. Nosné prvky skrine sú zvárané z oceľového plechu, dvere boxov majú vnútorné závesy a držiak menovky, samostatné uzamykanie jednobodovou cylindrickou zámkou, pre každú boxovú schránku sú dodávané 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
| Konštrukcia: | zváraný korpus, oceľový plech |
| Výška (mm): | 1900 |
| Šírka (mm): | 840 |
| Hĺbka (mm): | 500 |
| Podnož skrine: | oceľový rám výška 100 mm |
| Výbava skrine: | 11 výdajných boxov / 1 zberný modul |
| Uzamykanie boxov: | cylindrická zámka - jednobodové uzamykanie, 2 ks kľúčov |
| Rozmery boxu: | 261 x 140 x 495 mm |
| Rozmery vhadzovacieho otvoru: | 380 x 147 mm / otvor je vo výške 1700 mm |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 78 kg |









