


Stolička EDEN

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Stolička EDENskladom309,96 €/ ks252 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 44-54 cm, nosnosť 130 kg. Kancelárska stolička s anatomicky vytvarovaným sieťovaným operadlom, podhlavníkom, nastaviteľnou bedrovou opierkou, čalúnené sedadlo, stolička je dostupná v dvoch farebných variantoch: 1. operadlo / čierna sieťovina, sedadlo / čierna látka, 2. operadlo / čierna sieťovina, sedadlo / svetlosivá látka. Synchrónna mechanika s viacnásobnou aretáciou polohy operadla, vodorovné nastavenie posunu sedadla, nastavenie sily protiváhy. Hliníkový leštený podstavec a univerzálne 60 mm kolieska.
| Mechanika: | synchrónna mechanika, manuálne nastavenie sily protiváhy |
| Podrúčky: | výškovo nastaviteľné s mäkkou vrchnou plochou |
| Poťah kombinácie: | 1. operadlo / čierna sieťovina, sedadlo / čierna látka, 2. operadlo / čierna sieťovina, sedadlo / svetlosivá látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný hliníkový leštený |
| Typ kolieska: | univerzálne 60 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | mechanika Up-Down |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | vodorovný posun sedadla |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Výška (cm): | 110-131 |
| Šírka (cm): | 69 |
| Hĺbka (cm): | 65 |
| Šírka sedadla(cm): | 49 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 47-52 |
| Výška sedadla (cm): | 44-54 |
| Podhlavník: | sieťovaný, nastaviteľný |
| Bedrová opierka: | nastaviteľná berdrová výstuha |
| Hmotnosť: | 19 kg |















