


- Úvod
- ZDRAVOTNÍCTVO
- Laboratórne stoličky
- Stolička EKOLAB 02
Stolička EKOLAB 02

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar2
Stolička EKOLAB 02skladom152,52 €/ ks124 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 50-69 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička s čalúneným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľné operadlo, kovový chrómovaný podstavec, kovový chrómovaný vysoký piest (stolička je v základnej výbave dodávaná bez oporného kruhu pre nohy, možnosť objednať samostatne), univerzálne 50 mm plastové kolieska. Čalúnené podľa výberu bakteriostatickou koženkou alebo bakteriostatickou látkou - poťah je vhodný pre používanie v laboratórnom alebo nemocničnom prostredí (do povrchu látky je aplikovaný špeciálny antibakteriálny materiál, ktorý pomáha zamedzovať zachytávaniu alebo tvrobe baktériálneho znečistenia).
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
| Mechanika: | kĺbová, polohovanie výšky sedadla, polohovanie výšky operadla, nastavenie sklonu operadla |
| Poťah: | špeciálna bakteriostatická koženka alebo látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný kovový chrómovaný |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 50-69 |
| Širka (cm): | 64 |
| Šírka sedadla (cm): | 43 |
| Hmotnosť: | 12 kg |












