


- Úvod
- ZDRAVOTNÍCTVO
- Laboratórne stoličky
- Stolička MEDIK
Stolička MEDIK

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
Stolička MEDIKskladom275,52 €/ ks224 € bez DPH
Nosnosť 110 kg. Špeciálna stolička s otočným operadlom (otáčanie v rozsahu 360°), nastavenie výšky zvihu kruhovým ovládačom (umiestnenie ovládacej mechaniky je na spodnej strane sedadla), kruhové mäkké sedadlo a špeciálne tvarované operadlo sú čalúnené podľa výberu bakteriostatickou koženkou alebo bakteriostatickou látkou - poťah je vhodný pre používanie v laboratórnom alebo nemocničnom prostredí (do povrchu látky je aplikovaný špeciálny antibakteriálny materiál, ktorý pomáha zamedzovať zachytávaniu alebo tvrobe baktériálneho znečistenia).
*Základná výbava stoličky: chrómovaný podstavec, 50 mm plastové kolieska, nízky chrómovaný piest (nastavenie výšky sedadla 53-60 cm).
*Voliteľná výbava: výškovo nastaviteľný oporný kruh pre nohy, pogumované kolieska, kolieska s automatickou brzdou, plastové klzáky, vysoký chrómovaný piest - nastavenie výšky sedadla: 61-72 cm, extra vysoký chrómovaný piest - nastavenie výšky sedadla: 68-87 cm.
| Typ mechaniky: | základná (kruhový ovládač pod sedadlom), len výškové nastavenie |
| Poťah: | špeciálna bakteriostatická koženka alebo bakteriostatická látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný kovový - chrómovaný |
| Typ kolieska: | 50 mm plastové |
| Nastavenie výšky operadla: | výška zdvihu od hrany sedadla v rozsahu 24-32 cm |
| Nastavenie výšky sedadla: | podľa typu piestu: 1. 53-60 cm / 2. 61-72 cm / 3. 68-87 cm |
| Výbava za príplatok: | výškovo nastaviteľná kruhová opora pre nohy |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Výška (cm): | 87-114 |
| Šírka (cm): | 64 |
| Šírka sedadla (cm): | 42 |
| Šírka operadla (cm): | 54 |
| Hmotnosť: | 12 kg |










