


- Úvod
- ZDRAVOTNÍCTVO
- Laboratórne stoličky
- Stolička NORA K01
Stolička NORA K01

- Kompletné špecifikácie
Stolička NORA K01skladom103,32 €/ ks84 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 43-56 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička - taburetka, čalúnené mäkké sedadlo, základné nastavenie výšky sedadla, kovový chrómovaný podstavec, kovový chrómovaný nízky piest, univerzálne 50 mm plastové kolieska. Čalúnené podľa výberu bakteriostatickou koženkou alebo bakteriostatickou látkou - poťah je vhodný pre používanie v laboratórnom alebo nemocničnom prostredí (do povrchu látky je aplikovaný špeciálny antibakteriálny materiál, ktorý pomáha zamedzovať zachytávaniu alebo tvrobe baktériálneho znečistenia).
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika: piastra- umožňuje len základné nastavenie výšky polohy sedadla pákovým ovládačom
| Mechanika: | piastra, polohovanie výšky sedadla |
| Poťah: | špeciálna bakteriostatická koženka alebo látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný kovový chrómovaný |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 43-56 |
| Širka (cm): | 64 |
| Šírka sedadla (cm): | 32 |
| Hmotnosť: | 9 kg |







