


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoličky
- Taburetky
- Stolička PILOT P03
Stolička PILOT P03

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar1
Stolička PILOT P03skladom157,44 €/ ks128 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 55-81 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička - taburetka, čierne polyuretánové sedadlo so zvýšeným zadným okrajom, povrch sedadla s protišmykovou úpravou, základné nastavenie výšky sedadla, plastový čierny podstavec, kovový čierny extra vysoký piest, výškovo nastaviteľný kovový chrómovaný oporný kruh pre nohy, univerzálne 50 mm plastové kolieska alebo klzáky.
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika: piastra- umožňuje len základné nastavenie výšky polohy sedadla pákovým ovládačom
UPOZORNENIE NA POUŽÍVANIE STOLIČKY S OPORNÝM KRUHOM
Pevnosť a nosnosť oporného kruhu pre nohy je dimenzovaná len ako opora pre nohy počas sedenia na sedadle stoličky. Oporný kruh nie je určený ako stúpadlo pre nasadanie, alebo zosadanie zo stoličky. Oporný kruh v žiadnom prípade neslúži ako náhrada za používanie nášľapných stupienkov, alebo schodíkov. Nezaťažujte oporný kruh neprimerane plnou váhou počas sedenia na stoličke.
| Mechanika: | piastra, polohovanie výšky sedadla |
| Sedadlo: | čierny polyuretán, prostišmyková úprava, zadná zvýšená hrana |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Výbava: | kovový oporný kruh pre nohy, výškové nastavenie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 55-81 |
| Širka (cm): | 64 |
| Šírka sedadla (cm): | 33 |
| Hmotnosť: | 11 kg |












