


Stolička TORINO KL

- Kompletné špecifikácie
Stolička TORINO KLskladom151,29 €/ ks123 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 44-56 cm, nosnosť 120 kg. Kancelárska stolička s čalúneným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľné operadlo, plastový sivý podstavec a univerzálne sivé plastové kolieska.
Príplatkové vybavenie: podrúčky bez výškového nastavenia, pogumované kolieska, klzáky.
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
*Model stoličky je vyobrazený v najvyššej voliteľnej výbave.
| Mechanika: | kĺbová mechanika |
| Podrúčky: | voliteľné - bez výškového nastavenia, farba sivá |
| Poťah: | látka, koženka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný sivý plastový 630 mm |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm, sivé |
| Nastavenie výšky operadla: | áno |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Výška (cm): | 99-109 |
| Šírka sedadla(cm): | 47 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 42 |
| Výška sedadla (cm): | 44-56 |
| Hmotnosť: | 11 kg |






