Vozík na náradie MA015 - 117 x 100 x 40 cm
Podobné produkty
Dielenský vozík na náradie, výbava: 1 zásuvka 1002 x 77 x 335 mm, 6 zásuviek 462 x 72 x 345 mm, 1 zásuvka 462 x 152 x 345 mm, 100% výsun na guličkových lištách, 1 skrinka s dvierkami, 2 police, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Zváran...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 770 x 61 x 410 mm, 2 zásuvky 770 x 141 x 410 mm, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Zváraná konštrukcia z oceľového plechu, pogumované kolieska s priemer...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 960 x 61 x 410 mm, 2 zásuvka 960 x 141 x 410 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Vozík je vybavený dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 770 x 61 x 410 mm, 2 zásuvka 770 x 141 x 410 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Vozík je vybavený dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38...
3 dni
Dielenský vozík na náradie, výbava: 5 zásuviek 580 x 61 x 410 mm, 2 zásuvka 580 x 141 x 410 mm, nosnosť 40 kg, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Vozík je vybavený dierovaním v systéme EuroPerfo 38x38...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Dielenský vozík na náradie, výbava: 1 zásuvka 1002 x 77 x 335 mm, 12 zásuviek 462 x 72 x 345 mm, 2 zásuvky 462 x 152 x 345 mm, 100% výsun na guličkových lištách, kovový nízky lem okolo pracovnej plochy, vrchná ochranná podložka z ryhovanej gumy, plastové madlo. Zváraná konštrukcia z oceľového plechu, pogumované kolieska s priemerom 125 mm, 2 x otočné s brzdou, 2 x pevné. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Vozík je dodávaný zmontovaný.
| Šírka (mm): | 1170 |
| Výška (mm): | 1005 |
| Hĺbka (mm): | 405 |
Výbava:
| 15 zásuviek |
| Pracovná plocha: | podložka z ryhovanej gumy, vrchný kovový lem |
| Formát zásuviek: | 1 x 1002 x 77 x 335 mm, 12 x 462 x 72 x 345 mm, 2 x 462 x 152 x 345 mm |
| Výsuv zásuviek: | 100% na guličkových lištách |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Uzamykanie: | centrálne uzamykanie, cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Kolieska: | pogumované 125 mm / 2 x pevné, 2 x otočné s brzdou |
| Farba: | RAL: 7016/3000 |
Hmotnosť:
| 105 kg |
Tovar zaradený v kategóriách