


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Zásuvkové kartotéky
- Formát A1/A0 výkresy
- Výkresová skriňa OL02 - formát A1 / 42,5 x 97 x 67 cm
Výkresová skriňa OL02 - formát A1 / 42,5 x 97 x 67 cm

- Kompletné špecifikácie
Výkresová skriňa OL02 - formát A1 / 42,5 x 97 x 67 cmskladom767,52 €/ ks624 € bez DPH
Kancelárska výkresová skriňa pre mapy, výkresy a dokumenty / formát A1 - 841 x 594 mm, výbava: 5 zásuviek, rozmery zásuvky 890 x 630 x 45 mm, výsun zásuvky 100% na guličkových lištách, výsun je zabezpečený koncovou poistkou voči vypadnutiu, nosnosť zásuvky 40 kg. Konštrukcia zásuvky: celokovová, plné kovové bočné steny. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, zásuvky so zapusteným madlom, centrálne uzamykanie, 2 ks kľúčov. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
*Skriňa je štandardne dodávaná vo vyhotovení bez podstavca. Za voliteľný príplatok sa môže skriňa vybaviť zvýšeným rámovým podstavcom rozmerov (v x š x h) 140 x 945 x 645 mm.
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech |
| Výška (mm): | 425 |
| Šírka (mm): | 970 |
| Hĺbka (mm): | 670 |
| Zásuvky: | celokovové, plné bočné steny, 100% guličkový výsun |
| Formát zásuvky: | (v x š x h) 45 x 890 x 630 mm |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek / formát A1 841 x 594 mm |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Uzamykanie: | centrálne, cylindrická zámka, blokácia výsuvu s poistkou |
| Príplatková výbava: | prídavný rámový podstavec (v x š x h) 140 x 945 x 645 mm |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Hmotnosť: | 73 kg |






