


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Zásuvkové kartotéky
- Formát A4 dokumenty
- Zásuvková kartotéka OK007 - 128,5 x 77,5 x 63 cm
Zásuvková kartotéka OK007 - 128,5 x 77,5 x 63 cm

- Kompletné špecifikácie
Zásuvková kartotéka OK007 - 128,5 x 77,5 x 63 cmskladom575,64 €/ ks468 € bez DPH
Kancelárska dvojradová zásuvková kartotéka, výbava: 2 zásuvky, formát A4, dvojradové usporiadanie ukladania dokumentov formát 2 x A4 / 297 x 210 mm, rozmery zásuvky 244 x 690 x 585 mm / výška čielka 280 mm, výsun zásuvky 100% na guličkových lištách, výsun je zabezpečený koncovou poistkou voči vypadnutiu, nosnosť zásuvky 50 kg. Konštrukcia zásuvky: celokovová, otvorené bočné steny so spojovacím vrchným pozdĺžnym priečnikom, ktorý umožňuje použiť aj závesné obaly s kovovými háčikmi formátu A4. Zváraný rám skrine z oceľového plechu, zásuvky so zapusteným madlom, centrálne uzamykanie s bezpečnostnou mechanikou umožňujúcou vysunutie len jednej zásuvky, 2 ks kľúčov, nastavenie regulácie výšky v rozsahu 0-10 mm. Povrchová úprava práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL, možnosť aj kombinácie dvoch farieb bez príplatku (1. farba pre korpus skrine / 2. farba pre dvere skrine). Skriňa sa dodáva zmontovaná.
* Skriňa vyhovuje požiadavkám pre GDPR na ochranu a skladovanie dokumentov
| Konštrukcia: | zváraný rám, oceľový plech, vyhovuje pre GDPR |
| Výška (mm): | 1285 |
| Šírka (mm): | 775 |
| Hĺbka (mm): | 630 |
| Zásuvky: | celokovové, otvorené bočné steny, 100% guličkový výsun |
| Formát zásuvky: | (v x š x h) 244 x 690 x 585 mm / výška čielka 280 mm |
| Podnož skrine: | oceľový rám |
| Počet zásuviek: | 4 zásuvky formát A4 / dvojradové usporiadanie ukladania 2 x A4 / 297 x 210 mm |
| Nosnosť zásuvky: | 50 kg |
| Uzamykanie: | centrálne, cylindrická zámka, blokácia výsuvu s poistkou |
| Úprava zásuvky: | vrchný lem pre závesné obaly s háčikmi formát A4 |
| Výškové nastavenie: | regulácia skrine 0-10 mm / nastaviteľné klzáky so závitom |
| Farba: | podľa vzorkovníka RAL / možnosť voľby 2 farieb bez príplatku |
| Certifikát: | TÜV / GS |
| Hmotnosť: | 95 kg |







