


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky balančné
- Balančná taburetka BOB
Balančná taburetka BOB
- NOVINKA

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar3
Balančná taburetka BOBskladom247,23 €/ ks201 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 48-63 cm, nosnosť 120 kg. Balančná taburetka umožňuje plný rozsah pohybu s plynulou funkciou otáčania o 360°. Unikátne navrhnutá základňa sa nakláňa až o 50 stupňov zo strany na stranu v ľubovoľnom smere, čo umožňuje voľný pohyb bez rizika prevrátenia. Výšku si môžete bez námahy nastaviť pomocou pneumatického zdvíhacieho mechanizmu. Či už ste pri stole alebo pri vysokom stole, plynule prechádzajte medzi sedením a nakláňaním v priebehu niekoľkých sekúnd. Taburetka má pohodlné kruhové sedadlo z pamäťovej peny (pena ktorá si aj pri dlhom používaní zachováva svoj tvar a objem), spodný tanierový stabilizačný podstavec s ochranou voči poškriabaniu podlahy. Látkový poťah z veľmi elastickej tkaniny prekrýva celú konštrukciu, nevytvára záhyby ani pokrčené plochy, taburetka tak pôsobí veľmi esteticky.
Balančná taburetka umožňuje používať rozdielne režimy sedenia.
![]() |
![]() |
![]() |
| Mechanika: | základné nastavenie výšky, ručné ovládanie bočným tiahlom |
| Funkcie: | balančný náklon do strany, nezávislé otáčanie sedadla |
| Poťah: | elastická látka: čierna, modrá, červená sivá |
| Typ podstavca: | čierny plastový, tanierový, priemer 410 mm |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Šírka sedadla(cm): | 36 |
| Výška sedadla (cm): | 48-63 |
| Hmotnosť: | 8 kg |


















