


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoličky
- Sedadlo koženka / látka
- Stolička EKO 03
Stolička EKO 03

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar1
Stolička EKO 03skladom170,97 €/ ks139 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 60-86 cm, nosnosť 100 kg. Pracovná stolička s čalúneným operadlom a sedadlom, výškovo nastaviteľné operadlo, plastový čierny podstavec, kovový čierny extra vysoký piest, výškovo nastaviteľný kovový chrómovaný oporný kruh pre nohy, univerzálne 50 mm plastové kolieska. Čalúnené podľa výberu - látka.
Príplatkové vybavenie: pogumované kolieska, plastové klzáky, pogumované kolieska s automatickou brzdou
Stoličková mechanika:
kĺbová- nastavenie sklonu operadla v ľubovolnej polohe v rozsahu 20°, manuálne nastavenie vzdialenosti operadla od zadnej hrany sedadla (nastavenie vysunutím alebo zasunutím spodného ramena kĺbovej mechaniky vo vodiacich kolajničkách mechniky, fixácia pomocou otočnej skrutky)
UPOZORNENIE NA POUŽÍVANIE STOLIČKY S OPORNÝM KRUHOM
Pevnosť a nosnosť oporného kruhu pre nohy je dimenzovaná len ako opora pre nohy počas sedenia na sedadle stoličky. Oporný kruh nie je určený ako stúpadlo pre nasadanie, alebo zosadanie zo stoličky. Oporný kruh v žiadnom prípade neslúži ako náhrada za používanie nášľapných stupienkov, alebo schodíkov. Nezaťažujte oporný kruh neprimerane plnou váhou počas sedenia na stoličke.
| Mechanika: | kĺbová, polohovanie výšky sedadla, polohovanie výšky operadla, nastavenie sklonu operadla |
| Poťah: | látka |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne 50 mm plastové |
| Výbava: | kovový oporný kruh pre nohy, výškové nastavenie |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Výbava voliteľná: | 50 mm pogumované kolieska, plastové klzáky, 50 mm pogumované kolieska s automatickou brzdou |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška sedadla (cm): | 60-86 |
| Širka (cm): | 68 |
| Šírka sedadla (cm): | 43 |
| Hmotnosť: | 12 kg |










