


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné mobilné stoly - TECHNIK
- Dielenský mobilný stôl MS007 - 100 x 50 x 96 cm
Dielenský mobilný stôl MS007 - 100 x 50 x 96 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar8
Dielenský mobilný stôl MS007 - 100 x 50 x 96 cm3 dni430,50 €/ ks350 € bez DPH
Pracovný mobilný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 5-zásuvková skrinka: 2 ks 567 x 416 x 59 mm, 2 ks 567 x 416 x 130 mm, 1 ks 567 x 416 x 272 mm, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 ks kľúčov, 2 police so zvýšeným okrajom bez výškového nastavenia otvorené z troch strán, zváraná kovová konštrukcia z oceľ. plechu hr. 1,2 mm, pracovná doska 1000 x 500 mm bukový Multiplex, plastové madlo. Na bočnej a zadnej strane kovovej konštrukcie je dierované perforovanie typu EuroPerfo 38x38x10 pre možnosť použitia prídavných držiakov alebo háčikov (doplnková príplatková výbava). Stôl je vybavený 100 mm pogumovanými kolieskami: 2 x otočné s brzdou, 2 x pevné. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný.
| Šírka (mm): | 1000 |
| Výška (mm): | 960 |
| Hĺbka (mm): | 500 |
| Konštrukcia stola: | zváraný oceľový plech hr. 0,7-1,2 mm |
| Pracovná doska: | bukový Multiplex 1000 x 500 mm |
| Výbava: | 5 x zásuvky, bočné a zadné perforovanie EuroPerfo 38x38x10, plastové madlo |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, centrálne uzamykanie, 2 ks kľúčov |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Formát zásuviek: | 2 ks 567 x 416 x 59 mm, 2 ks 567 x 416 x 130 mm, 1 ks 567 x 416 x 272 mm |
| Kolieska: | pogumované 100 mm / 2 x otočné s brzdou, 2 x pevné |
| Farba: | RAL: 5015/7001 |
| Hmotnosť: | 70 kg |


















