


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné mobilné stoly - TECHNIK
- Dielenský mobilný stôl DA027 - 112 x 60 x 92 cm
Dielenský mobilný stôl DA027 - 112 x 60 x 92 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Dielenský mobilný stôl DA027 - 112 x 60 x 92 cm3 dni666,66 €/ ks542 € bez DPH
Pracovný mobilný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x veľká zásuvka 998 x 525 x 71 mm, 2 x 4-zásuvková skrinka, zásuvky: 3 ks 452 x 536 x 81 mm, 1 ks 452 x 536 x 161 mm, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 ks kľúčov, 1 x skrinka s dvierkami a pozinkovanou policou, uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z oceľ. plechu hr. 0,7-2,0 mm, pracovná doska hr. 25 mm bukový Multiplex, plastové madlo. Stôl je vybavený 125 mm pogumovanými kolieskami: 2 x otočné s brzdou, 2 x pevné. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný.
| Šírka (mm): | 1120 |
| Výška (mm): | 920 |
| Hĺbka (mm): | 605 |
| Konštrukcia stola: | zváraný oceľový plech hr. 0,7-2,0 mm |
| Pracovná doska: | bukový Multiplex hr. 25 mm |
| Výbava: | 1 veľká zásuvka, 2 x 4-zásuvková skrinka |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, centrálne uzamykanie zásuviek, 2 ks kľúčov |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Formát zásuviek: | 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 6 ks 452 x 536 x 81 mm, 2 ks 452 x 536 x 161 mm |
| Kolieska: | pogumované 125 mm / 2 x otočné s brzdou, 2 x pevné |
| Farba: | RAL: 7016/3000 |
| Hmotnosť: | 119 kg |
















