


- Úvod
- DIELŇA a VÝROBA
- Pracovné stoly
- Pracovné stoly - TECHNIK
- Dielenský pracovný stôl PA002 - 57 x 60 x 85 cm
Dielenský pracovný stôl PA002 - 57 x 60 x 85 cm

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
Dielenský pracovný stôl PA002 - 57 x 60 x 85 cm3 dni186,96 €/ ks152 € bez DPH
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x otvorená polica, 1 x skrinka s 2 poličkami, uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 38 mm, jadro dosky z lepeného smrekového dreva s obojstranným dyhovaním bukovou preglejkou, pracovná doska je zapustená do obvodového kovového ochranného rámu. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný, v štandardne sa dodáva s pevnými plastovými pätkami, za príplatok je možné nohy stola vybaviť nastaviteľnými závitovými pätkami (nosnosť nastaviteľnej pätky pre jednu nohu stola je 100 kg).
| Šírka (mm): | 575 |
| Výška (mm): | 850 |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Konštrukcia stola: | oceľové profily 40 x 40 x 1,5 mm |
| Pracovná doska: | hr.: 38 mm / jadro dosky - lepené smrekové drevo, vrchné a spodné dýhovanie - buková preglejka |
| Výbava: | otvorená polica, skrinka s dverami, 2 ks poličiek |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Nosnosť police/zásuvky: | 40 kg |
| Voliteľné za príplatok: | nastaviteľné pätky |
| Farba: | RAL: 5015/7001 |
| Hmotnosť: | 28 kg |














