Dielenský pracovný stôl PS006 - 119 x 60 x 85 cm
Podobné produkty
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 38 mm, jadro dosky z lepeného smrekového dreva s obojstranným dyhovaním bukovou preglejkou, pracovná doska je zapustená do obvodového kovového ochranného rámu. Povrchová úprava prášk...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x otvorená policová skrinka, 1 x skrinka s dvierkami, 3 x poličky, uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 38 mm, jadro dosky z lepeného smrekového dreva s obojstranným dyhovaním b...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x otvorená policová skrinka, 2 x skrinka s dvierkami, 4 x poličky, uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 38 mm, jadro dosky z lepeného smrekového dreva s obojstranným dyhovaním b...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x otvorená skrinka, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 1 x polička, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 3...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 1 x skrinka s dvierkami, 1 x skrinka 3-zásuvková vybavená so zásuvkami 2 ks 435 x 524 x 90 mm a 1 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x poličky, centrálne / jednobodové uzamykanie cylindrickou zámkou, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pra...
3 dni
Pracovný dielenský stôl TECHNIK výbava stola: 5 zásuviek - 1 ks 998 x 525 x 71 mm, 3 ks 452 x 536 x 81 mm, 1 ks 452 x 536 x 161 mm, zásuvky sú vybavené poistkou voči neželanému vysunutiu, centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 1 policová skrinka s dverami 452 x 404 mm, 2 ks poličky, uzamykanie cy...
3 dni
Kompletné špecifikácie
Pracovný dielenský stôl TECHNIK, výbava: 2 x 3-zásuvkové skrinky so zásuvkami rozmerov: 4 ks 435 x 524 x 90 mm a 2 ks 435 x 524 x 168 mm, 2 x centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou, 2 x 2 ks kľúčov, zváraná kovová konštrukcia z jaklových profilov 40 x 40 x 1,5 mm, pracovná doska hr. 38 mm, jadro dosky z lepeného smrekového dreva s obojstranným dyhovaním bukovou preglejkou, pracovná doska je zapustená do obvodového kovového ochranného rámu. Povrchová úprava práškovým vypaľovacím polyesterovým lakom v odtieňoch farieb RAL. Stôl je dodávaný zmontovaný, v štandardne sa dodáva s pevnými plastovými pätkami, za príplatok je možné nohy stola vybaviť nastaviteľnými závitovými pätkami (nosnosť nastaviteľnej pätky pre jednu nohu stola je 100 kg).
| Šírka (mm): | 1190 |
| Výška (mm): | 850 |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Konštrukcia stola: | oceľové profily 40 x 40 x 1,5 mm |
| Pracovná doska: | hr.: 38 mm / jadro dosky - lepené smrekové drevo, vrchné a spodné dýhovanie - buková preglejka |
| Výbava: | 2 x 3-zásuvková skrinka |
| Uzamykanie: | cylindrická zámka, centrálne uzamykanie, 2 x 2 ks kľúčov |
| Nosnosť zásuvky: | 40 kg |
| Formát zásuviek: | 4 ks 435 x 524 x 90 mm, 2 ks 435 x 524 x 168 mm |
| Voliteľné za príplatok: | nastaviteľné pätky |
| Farba: | RAL: 7016/3000, 5015/7001 |
Hmotnosť:
| 90 kg |
Tovar zaradený v kategóriách