


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske skrine
- Sklenené dvere
- Kancelárska skriňa M385 - 80 x 74 x 46 cm
Kancelárska skriňa M385 - 80 x 74 x 46 cm
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar5
Kancelárska skriňa M385 - 80 x 74 x 46 cm3 dni314,88 €/ ks256 € bez DPH
Kancelárska dvojdverová skriňa so sklenenými dverami a policou, prístavbová výška 74 cm umožňuje umiestniť skriňu do jednej roviny s väčšinou bežných kancelárskych stolov, výškové nastavenie police umožňuje vytvorenie dvoch odkladacích modulov 2M (odkladací modul 1M = manipulačný priestor medzi dvoma policami vhodný pre vloženie štandardného kancelárskeho zakladača), skriňa vo vyhotovení: uzatvorená policová časť 2M s dvojkrídlovými sklenenými dverami, výbava: 1 polica hr. 18 mm plošná nosnosť 30 kg (platí pre rovnomerne rozložené zaťaženie), sklenené dvere s otváraním v uhle 110°, dve kovové štandardné madlá, vyhotovenie zadnej steny skrine je z 8 mm LTD dosky s obojstrannou povrchovou úpravou dyhovaním, čo umožňuje umiestniť alebo otočiť skriňu aj z jej zadnej časti do priestoru a použiť tak napr. ako oddeľovaciu stenu v kancelárskej miestnosti. Výšková rektifikácia na nožičkách umožňuje vyrovnanie drobných nerovností na podlahe v rozsahu 0-15 mm.

| Výška (mm): | 742 |
| Širka (mm): | 800 |
| Hĺbka (mm): | 458 |
| Police: | LTD doska hr. 18 mm, nastaviteľný raster 30 mm, nosnosť 30 kg/plošné zaťaženie |
| Korpus skrinky: | vrchná LTD doska hr. 25 mm, bočná LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 1 mm |
| Výšková rektifikácia: | aretačné skrutky - rozsah 15 mm |
| Dvere skrinky: | bezpečnostné sklo hr. 6 mm, brúsená hrana |
| Otváranie dverí: | uhol 110° / dvojkrídlové |
| Chrbát skrinky: | LTD doska hr. 8 mm |
| Úchyty: | kovové |
| Farba lamina: | buk, biela, čerešňa, orech, hruška, sivá |
| Uzamykanie: | nie je možné objednať |



















