


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelársky nábytok
- Kancelárske kontajnery
- Kontajner 4 zásuvkový MODUL M601
Kontajner 4 zásuvkový MODUL M601
- Doprava ZADARMO

- Kompletné špecifikácie
Kontajner 4 zásuvkový MODUL M6013 dni332,10 €/ ks270 € bez DPH
Kancelársky zásuvkový kontajner, 4 zásuvky s kovovými madlami, usporiadanie zásuviek 1 + 3, vrchná menšia zásuvka s integrovaným plastovým organizérom na perá a kancelárske predmety, ostatné zásuvky v štandardnom vyhotovení s možnosťou dokúpenia vnútorných deliacich priečok. Centrálne uzamykanie cylindrickou zámkou so systémom blokovania zásuviek (po vysunutí jednej zásuvky sa na ostatných zásuvkách zablokujú výsuvy), korpus a vrchná doska z LTD hr. 18 mm s ABS hranami. Vybavenie kontajnera: cylindrická zámka a 2 ks kľúčov, kovové madlá, plastové kolieska bez brzdy.

| Výška (mm): | 600 |
| Širka (mm): | 443 |
| Hĺbka (mm): | 600 |
| Počet zásuviek: | 4 (s kovovými madlami) |
| Korpus kontajnera: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 1 mm |
| Podvozok: | plastové otočné kolieska bez brzdy |
| Čielka zásuviek: | LTD doska hr. 18 mm, ABS hrana hr. 2 mm |
| Typ veľkej zásuvky: | kovový korpus s dreveným čielkom |
| Typ malej zásuvky: | plastový korpus s dreveným čielkom a uzamykaním |
| Otváranie zásuviek: | centrálny systém blokovania neotvorených zásuviek |
| Chrbát skrinky: | LTD doska hr. 8 mm |
| Úchyty: | štandardný kovový / príplatkový - biely, hliníkový, nerezový, chrómovaný |
| Uzamykanie: | centrálna cylindrická zámka, 2 ks kľúčov |
| Hmotnosť: | 37 kg |














