


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky ERGONOMIC
- Kancelárska stolička ERGOHUMAN
Kancelárska stolička ERGOHUMAN

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička ERGOHUMANskladom856,08 €/ ks696 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 47-52 cm, nosnosť 150 kg. Ergonomická stolička s čiernym sieťovaným operadlom a sedadlom z veľmi pevnej a elastickej sieťovanej látky (povrch sieťovanej látky je veľmi príjemný na dotyk, nepoškodí oblečenie, nepodlieha deformácii pri dlhom sedení, umožňuje dobrú ventiláciu a znižuje prehrievanie). Výškovo nastaviteľné operdalo je rozdelené na dve samostatne funkčné časti. Vrchná časť vytvára anatomickú oporu pre ramená, spodná časť je bedrová opierka s patentovaným systémom funkcie pružnej prítlačnej lamely, ktorá aktívne pritláča bedrovú opierku na spodnú časť chrbta. Kĺbové uchytenie spodného bloku vytvára automatický prítlak na chrbát v každej polohe nastavenia náklonu operadla. Vrchná časť operadla je vybavená nastaviteľným podhlavníkom. Sieťované sedadlo je vybavené funkciou vodorovného posunu s aretačným polohovaním. Synchrónna mechanika s nastavením sily protiváhy otočným pákovým ovládačom. Všetky ovládacie funkcie sú zjednotené do jednopákového multifunkčného ovládača s lankovým systémom ovládania jednotlivých mechanických prvkov: aretačné ovládanie náklonu sedadla, aretačné nastavenie hĺbky sedadla - vodorovný posun, nastavenie výšky sedadla. Na zadnom ráme stoličky je integrovaný aretačný systém výškového nastavenia operadla. Výškovo nastaviteľné podrúčky s ovládaním nastavenia posunu a natočenia vrchnej dotykovej plochy. Všetky kovové konštrukčné prvky sú vyrobené z lešteného hliníka, 65 mm pogumované kolieska.
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |




| Mechanika: | synchrónna, nastavenie sily protiváhy, aretačný posun sedadla |
| Podrúčky: | 3D - nastavenie výšky, zadného posunu, stranového natočenia |
| Poťah: | čierna sieťovaná látka - operadlo / sedadlo |
| Typ podstavca: | 5 ramenný hliníkový leštený |
| Typ kolieska/klzáky: | pogumované 65 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | áno |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | áno |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 116-129 |
| Šírka (cm): | 69 |
| Hĺbka (cm): | 66 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 47-52 |
| Výška sedadla (cm): | 46-55 |
| Šírka sedadla (cm): | 52 |
| Bedrová opierka: | systém pružinovej lamely s permanentným prítlakom |
| Podhlavník: | sieťovaný, nastavenie výšky a sklonu |
| Hmotnosť: | 25 kg |


















