


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky ERGONOMIC
- Kancelárska stolička iOO
Kancelárska stolička iOO

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička iOOskladom785,97 €/ ks639 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 41-50 cm, nosnosť 160 kg. Kancelárska stolička s čiernym sieťovaným sedadlom a výškovo nastaviteľným čiernym sieťovaným operadlom (veľmi pevná a elastická sieťovaná látka, povrch je veľmi príjemný na dotyk, nepoškodí oblečenie, nepodlieha deformácii pri dlhom sedení, umožňuje dobrú ventiláciu a znižuje prehrievanie) s pružnou bedrovou opierkou a výškovo nastaviteľným systémo Up-Down v 4 polohách, čierny sieťovaný nastaviteľný podhlavník, výškovo a stranovo nastaviteľné 4D podrúčky + výklopná predná časť, leštený hliníkový podstavec a univerzálne 65 mm kolieska.
Stoličková mechanika:
synchrónna - závislé nastavenie sklonu sedadla a operadla, aretácia zaistenia v 5 polohách, vodorovný posun sedadla (horizontálne nastavenie vzdialenosti medzi operadlom a sedadlom), nastavenie protiváhy (odpor naklápania operadla v závislosti od hmotnosti sediacej osoby).
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |

![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Mechanika: | synchrónna, vodorovný posun sedadla, nastavenie sily protiváhy |
| Podrúčky: | výškovo nastaviteľné 4D + výklopná predná plocha |
| Poťah: | operadlo a sedadlo - čierna sieťovina |
| Typ podstavca: | 5 ramenný hliníkový leštený, 680 mm |
| Typ kolieska: | univerzálne 65 mm |
| Nastavenie výšky operadla: | mechanika Up-Down |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | áno / 50 mm |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 160 kg |
| Šírka sedadla(cm): | 51 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 48 |
| Výška sedadla (cm): | 41-50 |
| Podhlavník: | 3D, sieťovaný - nastaviteľný v 6 smeroch |
| Hmotnosť: | 25 kg |























