


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky STUDIO
- Kancelárska stolička RIO - XP
Kancelárska stolička RIO - XP

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička RIO - XPskladom380,07 €/ ks309 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 43-51 cm, nosnosť 150 kg. Stolička s vysokým anatomicky tvarovaným operadlom s výraznou bedrovou opierkou, anatomicky vytvarované sedadlo, štruktúra výplňovej peny s vysokou hustotou, pena veľmi dobre odoláva tlaku a je stabilná aj pri veľmi dlhom sedení na stoličke, čalúnený sklopný a výškovo nastaviteľný podhlavník. Zadná strana operadla a podhlavníka je prekrytá matným čiernym plastovým krytom. Synchrónna mechanika umožňuje štvornásobnú aretáciu, plynulú zmenu sklonu sedadla a operadla, nastavenie sily protiváhy, sedadlo s vodorovným nastavením posunu. Voliteľná synchrónna mechanika SYN-B s pridanou funkciou balančného dopredného náklonu sedadla sediacej osoby. Hliníkový leštený alebo čierny podstavec, univerzálne 60 mm kolieska vhodné aj pre mäkké podlahy, voliteľné podrúčky.
| Mechanika: | synchrónna mechanika s vodorovným posunom sedadla, 4 - násobná aretácia, manuálne nastavenie sily protiváhy / * voliteľná mechanika SYN-B je rozšírená o funkciu balančného dopredného náklonu sedadla |
| Podrúčky: | voliteľné - výškovo nastaviteľné 4D |
| Poťah: | látka + zadná strana operadla a podhlavníka s plastovým čiernym krytom |
| Typ podstavca: | 5 ramenný hliníkový leštený, hliníkový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne plastové 60 mm / vhodné aj pre mäkké podlahy |
| Nastavenie výšky operadla: | mechanika Up-Down |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | áno |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 121-141 |
| Šírka (cm): | 60 (bez podrúčiek) |
| Hĺbka (cm): | 63 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 48-55 |
| Výška sedadla (cm): | 45-55 |
| Šírka sedadla (cm): | 50 |
| Bedrová opierka: | integrovaná do spodnej časti operadla, bez nastavenia |
| Podhlavník: | čalúnený, nastavenie výšky a sklonu |
| Hmotnosť: | 20 kg |









