


- Úvod
- KANCELÁRIA
- Kancelárske stoličky a sedačky
- Kancelárske stoličky
- Stoličky STUDIO
- Kancelárska stolička RIO
Kancelárska stolička RIO

- Kompletné špecifikácie
Kancelárska stolička RIOskladom308,73 €/ ks251 € bez DPH
Nastavenie výšky sedadla 44-55 cm, nosnosť 150 kg. Stolička s anatomicky tvarovaným operadlom s výraznou bedrovou opierkou, anatomicky vytvarované sedadlo, štruktúra výplňovej peny s vysokou hustotou, pena veľmi dobre odoláva tlaku a je stabilná aj pri veľmi dlhom sedení na stoličke. Zadná strana operadla je prekrytá matným čiernym plastovým krytom. Synchrónna mechanika umožňuje štvornásobnú aretáciu, plynulú zmenu sklonu sedadla a operadla, nastavenie sily protiváhy, sedadlo s vodorovným nastavením posunu. Voliteľná synchrónna mechanika SYN-B s pridanou funkciou balančného dopredného náklonu sedadla sediacej osoby. Plastový čierny podstavec, univerzálne 60 mm kolieska vhodné aj pre mäkké podlahy, voliteľné podrúčky.
| Mechanika: | synchrónna mechanika s vodorovným posunom sedadla, 4 - násobná aretácia, manuálne nastavenie sily protiváhy / * voliteľná mechanika SYN-B je rozšírená o funkciu balančného dopredného náklonu sedadla |
| Podrúčky: | voliteľné - výškovo nastaviteľné 4D |
| Poťah: | látka, zadná strana operadla s plastovým čiernym krytom |
| Typ podstavca: | 5 ramenný plastový čierny |
| Typ kolieska: | univerzálne plastové 60 mm / vhodné aj pre mäkké podlahy |
| Nastavenie výšky operadla: | mechanika Up-Down |
| Nastavenie hĺbky sedadla: | áno |
| Nastavenie výšky sedadla: | plynový piest |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Výška (cm): | 100-117 |
| Šírka (cm): | 60 (bez podrúčiek) |
| Hĺbka (cm): | 62 |
| Hĺbka sedadla (cm): | 48-55 |
| Výška sedadla (cm): | 45-55 |
| Šírka sedadla (cm): | 50 |
| Bedrová opierka: | integrovaná do spodnej časti operadla, fixné nastavenia polohy a tvaru |
| Podhlavník: | nie |
| Hmotnosť: | 20 kg |








